Cenník a referencie

percento

Finančné konzultácie sú bezplatné

Moje odborné konzultácie som zastrešil v rámci finančného sprostredkovania. V tomto je situácia na Slovensku oveľa výhodnejšia než v zahraničí, kde za tieto služby ľudia platia nemalé peniaze.

Finančné sprostredkovanie – u nás legislatíva umožňuje, aby ma platili províziou priamo banky, poisťovne či finančné inštitúcie, v ktorých si nakoniec niečo vyberiete. Ja Vám odborne pomôžem ponuky medzi sebou porovnať. Spoločne vieme porovnať všetky finančné produkty na Slovensku. Takéto riešenie je pre Vás vždy výhodné.

Získate to najlepšie na mieru práve pre Vás.

Vyberiete si to najlepšie a ja dostanem zaplatené za sprostredkovanie predaja od danej finančnej inštitucie. Namiesto pracovníka, s ktorým by ste to inak riešili osobne. Neprekvapia Vás žiadne „malé písmenká“ a máte istotu, že Vám inde neuniklo niečo lepšie.
konzultácia

Mám dlhoročné skúsenosti s financovaním bývania, životnými poistkami a s investovaním nielen v dôchodkových pilieroch

2000 +
reálnych konzultácií
+
ročná prax
111 +
prípadov financovania bývania
5/5
Mnohým som pomohol bezplatne a bez nároku na to, či využijú aj moje profesionálne finančné služby. Moja žena nazýva moju podnikateľskú činnosť "charita,s.r.o." Pochádzam z učiteľskej rodiny a viem, aký presah má služba spoločnosti. Robím to aj zo sobeckých dôvodov, pretože vďaka pomoci druhým sa cítim oveľa lepšie.
Ing. Michal Ducký
Michal Ducký hodnotenie a referencie

Overený ľuďmi

Hodnotenia mi ľudia nechávajú na rôznych miestach. Vyššie uvedené hodnotenia ráta s hodnoteniami v recenziách na facebooku Finporadca.sk a Finporadna.sk, google hodnoteniach Finporadca.sk a Finporadna.sk či na webe Dobrý poradca – finanční poradcovia s dobrou povesťou.

Mám odbornú spôsobilosť vo všetkých finančných sektoroch: