Cenník a referencie

percento

Finančné konzultácie sú bezplatné

Moje odborné konzultácie som zastrešil v rámci finančného sprostredkovania. V tomto je situácia na Slovensku oveľa výhodnejšia než v zahraničí, kde za tieto služby ľudia platia nemalé peniaze.

Finančné sprostredkovanie – u nás legislatíva umožňuje, aby ma platili províziou priamo banky, poisťovne či finančné inštitúcie, v ktorých si nakoniec niečo vyberiete. Ja Vám odborne pomôžem ponuky medzi sebou porovnať. Spoločne vieme porovnať všetky finančné produkty na Slovensku. Takéto riešenie je pre Vás vždy výhodné.

Získate to najlepšie na mieru práve pre Vás.

Vyberiete si to najlepšie a ja dostanem zaplatené za sprostredkovanie predaja od danej finančnej inštitucie. Namiesto pracovníka, s ktorým by ste to inak riešili osobne. Neprekvapia Vás žiadne „malé písmenká“ a máte istotu, že Vám inde neuniklo niečo lepšie.
konzultácia

Mám dlhoročné skúsenosti s financovaním bývania, životnými poistkami a s investovaním nielen v dôchodkových pilieroch

2000 +
reálnych konzultácií
+
ročná prax
111 +
prípadov financovania bývania

Mnohým som pomohol bezplatne a bez nároku na to, či využijú aj moje profesionálne finančné služby. Moja žena nazýva moju podnikateľskú činnosť "charita,s.r.o." Pochádzam z učiteľskej rodiny a viem, aký presah má služba spoločnosti. Robím to aj zo sobeckých dôvodov, pretože vďaka pomoci druhým sa cítim oveľa lepšie.
Ing. Michal Ducký
Michal Ducký hodnotenie a referencie

Overený ľuďmi

Hodnotenia mi ľudia nechávajú na rôznych miestach. Vyššie uvedené hodnotenie 5z5 ráta s hodnoteniami v recenziách na facebooku Wisely.sk - Ing. Michal DuckýFinporadna.sk, google hodnoteniach Ing. Michal Ducký - wisely.sk a Finporadna.sk či na webe Dobrý poradca - finanční poradcovia s dobrou povesťou.

Mám odbornú spôsobilosť vo všetkých finančných sektoroch:

Referencie

5/5
So spoluprácou s Michalom sme boli veľmi spokojní, či už pri riešení hypotéky, životného poistenia alebo investovania. S kľudným svedomím ho môžeme odporučiť komukoľvek, kto potrebuje alebo zvažuje využiť služby finančného poradcu.

PRIDAJTE AJ SVOJU SKÚSENOSť

Využite bezplatnú a nezáväznú konzultáciu

5/5
určite odporúčam, s Michalom bola super spolupráca, pomohol mi s úverom, vsetko obehal a pokial nebol byt na moje meno dovtedy neprestal, už je tomu 7rokov a stále sa o mňa stará , vždy mi zavolá či je všetko o.k. či nepotrebujem niečo. Takže keď náhodou budem niečo riešiť , určite len cez Michala.
5/5
Ďakujeme Michalovi za odborné a jasné informácie. Všetko zistil, sprostredkoval, zabezpečil. A to s milým a empatickým prístupom. Odporúčame, ak budeme potrebovať opäť využijeme 🙂
Katarína B.
5/5
Ďakujem veľmi pekne p. Ing. Michalovi Duckému za množstvo objasnených informácií a skvelým poradenstvom pri hypotekárnom úvere. Na viacerých miestach som videla skvelé poradenstvo na fórach, či rozsiahle vysvetlenie v e-mailoch i počas konzultácií. Ešte raz ďakujem za pohotové telefonáty vedené s Vami a riešenie situácie pod odborným dohľadom.
5/5
Poradca p.Michal Ducky reagoval na moj dopyt promptne a podrobne mi vysvetlil moznosti pri refinancovani spotrebneho uveru. Zaverom vyplynulo, ze existujuci stav v celkovom porovnani je v poriadku a preto refinancovanie by neprinieslo velky rozdiel. Dakujem.
5/5
Pána Duckého mi odporučili moji známi, ktorí s ním už mali vynikajúce skúsenosti. Poradil mi s postupom získania hypotéky na byt. Prístup bol ochotný, kvalitný a rýchly. Vysvetlil rôzne realistické riešenia jednotlivých krokov - pozitíva aj negatíva. Som s jeho službami nadmieru spokojný a určite sa na neho obrátim aj v budúcnosti.

Profesionálne porovnanie finančných služieb

Využite bezplatnú a nezáväznú konzultáciu

Stovky ďalších ľudí si vyžiadali bezplatné rady.